Ons team

Maak kennis met ons landelijk opererend netwerk van opleiders en ontwikkelaars

Buro Wijzicht is een landelijk opererend netwerk van opleiders & ontwikkelaars op thema’s die samenhangen met dynamiek in teams en groepen. Wij zijn een groep enthousiast samenwerkende ZZP’ers en willen door het creëren van een collectief samen beter worden, ons netwerk versterken en sneller expertise ontwikkelen.

Samen bouwen wij aan een krachtige ontwikkelomgeving. Kwalitatief goed en dankbaar werk mogen doen en zo impact realiseren gericht op de toekomst van morgen!

Tanja Asselman

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: po

tanja@burowijzicht.nl
06-29234345
LinkedIn

Marloes van Putten

Marloes van Putten

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: vo

marloes@burowijzicht.nl
06-46717559
LinkedIn

Jeroen

Jeroen Steeman

Trainer, spreker, ontwikkelaar
Specialist: po | hbo

jeroen@burowijzicht.nl
06-53581569
LinkedIn

Bruno Oldeboom

Bruno Oldeboom

Trainer, spreker, ontwikkelaar
Specialist: vo | hbo | wo

bruno@burowijzicht.nl
06-13606846 (bij voorkeur mailen)
LinkedIn

Ivo Dokman

Ivo Dokman

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: allround onderwijs

ivo@burowijzicht.nl
LinkedIn
06-25078485
lving.nl

Jorn Mocking

Jorn Mocking

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: vo | mbo

jorn@burowijzicht.nl
06-12143286
LinkedIn

Marlies Koops-Wolters

Marlies Koops-Wolters

Trainer, spreker, ontwikkelaar
Specialist: po | hbo

marlies@burowijzicht.nl
LinkedIn
06-55772643

Bruno Oldeboom

Jaap Kleinpaste

Trainer, supervisor, coach
Specialist: allround onderwijs

jaap@burowijzicht.nl
06-22282660
LinkedIn

Frank de Groot

Frank de Groot

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: vo

frank@burowijzicht.nl
06-40155789
LinkedIn

Roel van Beusekom

Roel van Beusekom

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: allround onderwijs

roel@burowijzicht.nl
06-23225988

Frank de Groot

Annemieke Pepping-Poot

Trainer, spreker, adviseur
Specialist: PO |MBO |leiderschap

annemieke@burowijzicht.nl
06-41685428
LinkedIn

Share This